Naše tiskárny

Flashforge Dreamer

Tiskárna FlashForge Dreamer, disponuje dvěma tiskovými hlavami. Bezproblémový tisk dvou barev, případně tisk podpor z lépe odstranitelného materiálu jako je PVA (rozpustný ve vodě). Tiskové rychlosti až 120 mm/s. Tisk probíhá pomocí dvou trysek o průměru 0,4mm. Pro ovládání tiskárny slouží dotykový LCD. Tiskárna samozřejmě obsahuje čtečku paměťových karet pro tisk bez počítače. K tiskárně se lze připojit pomocí WiFi. Příprava tiskových podkladů probíhá ve vlastním programu jménem FlashPrint – ten zajištuje uživatelskou přívětivost a jednoduchost. Tisková plocha je 230x140x150.

Up! Plus

Malá stolní tiskárna. Tisková plocha 140x140x140mm. Tisk pouze ABS a PLA. Perforovaná platforma v kombinaci s tiskem na raft zajištuje skvělou přilnavost všech tisků. Tiskárna UP! Plus se ovládá přes vlastní program UP. Ovládání je jednoduché a během chvilky se to naučí každý.

Fabtotum Fabricator

Italský hřebec mezi tiskárnami. Předností tiskárny Fabtotum je univerzálnost, 3v1 – 3D tiskárna, fréza, skener. Tiskové rozměry (obráběcí rozměry) jsou 230x210x240mm. K tiskárně se připojuje pomocí WiFi, tiskárna má Octopi, tudíž je naprosto samostatná.

Rebel II

RepRap tiskárna, se skvělou tuhostí konstrukce. Velmi vydařený český návrh. Tiskové rozměry 200x200x180mm.

Rebel III

Dvouhlavá verze Rebel II, se spoustou dalších vylepšení. V našem show případě včetně zvětšené tiskové plochy 300x200x250mm. Snadný tisk 2 barev, velice příznivá cena. Tiskárny REBEL je možné snadno přeměnit v laserovou gravírku. Dle tiskové plochy pak můžete gravírovat, nebo řezat různé materiály.

Průša I3

Celosvětově nejznámější tiskárna od českého vývojáře Josefa Průši, originál návrh má několik chyb a problémů, které jsou v našem sestavení odstraněny. Tiskové rozměry 190x190x190 mm

MyKossel

Tiskárna typu Delta – složitější na interní výpočty řídící desky, zato přesnější a rychlejší tisk. Kruhová podložka průměr 160mm výška 170mm

Ultimaker 2S

Ultimaker je jedničkou mezi tiskárnami. Nevýhodou je struna průměru 2,85mm. Náš remake 2S pracuje se strunou 1,75mm a můžeme tak dosahovat vyšších rychlostí se zachováním kvality tisku.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info