Naše služby

Nabízíme Vám tyto služby

 • Zakázkový tisk

  Potřebujete zhmotnit Vaši myšlenku? Potřebujete si fyzicky sáhnout na Vaše modely? Potřebujete vyzkoušet prototyp před finální výrobou? Jsme tu pro Vás. Tiskneme na3D tiskárnách vlastní komerční produkce. Tiskneme PLA, ABS, PET, PC ale i materiály jako PEEK, Ultem/PEI a další speciální variace.

  K dispozici máme i SLA/DLP tiskárny pro tisk hladkých prototypů, zubních a šperkařských modelů.

 • Vlastní eshop

  Provozujeme eshop s nejširší nabídkou náhradních dílů pro 3D tiskárny. Jsme přímí dovozci několika originálních evropských produktů, které najdete jen u nás a našich prodejců.

  Nabízíme spolehlivé tiskárny za nejlepší ceny na trhu. Záruku řešíme výměnou kus za kus na všechen sortiment.

 • Prototypování, modelování, DIY projekty

  Pomůžeme Vám s navržením vašeho prototypu pro aditivní* výrobu! Výrobek Vám vymodelujeme, vytiskneme, odzkoušíme. Nemáte 3D model? Nevadí. Je tu pro Vás možnost 3D skenování!

  Pomůžeme Vám zrealizovat jakýkoli ‚Do it yourself' projekt. Nabízíme velmi výhodné podmínky spolupráce.

 • Skenování

  K dispozici máme skener Dental Wings, ruční XYZ skener, plošný skener z tiskárny Fabtotum (skenuje laserem a dotykovou sondou). S dalšími skenery se učíme.

 • Servis tiskáren

  Máte problém s jakoukoliv 3D tiskárnou? Pak jsme tu právě pro Vás! Opravujeme a servisujeme všechny typy 3D tiskáren, máme zkušený tým odborníků na různé výrobce 3D tiskáren. Pomůžeme Vám tiskárnu odladit na maximum! Nabízíme možnost odkupu či protiúčtu Vaší nefunkční tiskárny.

  Máme certifikace na několik druhů tiskáren. Poradíme si s jakýmkoliv RepRap strojem.

 • Školení

  Máte mezery ve vzdělání v oblasti aditivní výroby? Na to i na vše související, co se výroby pomocí 3D tiskáren týká, pro Vás máme připravena odborná školení. Prakticky Vás připravíme na všechna úskalí 3D tisku. Pořádáme workshopy stavby tiskáren. Připravíe pro Vás školení na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info