Filament-PM HIPS tisková struna natur 1,75 mm 1 kg Filament PM

Filament-PM HIPS tisková struna natur 1,75 mm 1 kg Filament PM

Tiskové struny české značky Filament PM, známé také jako „Plasty Mladeč“, patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito las

605 Kč s DPH

Dostupnost: Předobjednávka

Výrobce: Filament-PM

Tiskové struny české značky Filament PM, známé také jako „Plasty Mladeč“, patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Struny jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál. Filamenty jsou vyráběny v široké paletě barev.

HIPS tisková struna přírodní 1,75 mm Filament PM je materiál pro FFF/FDM technologii 3D tisku. Jedná se o podpůrný materiál (polymer), který je rozpustný v limonenu nebo acetonu. Je to termoplast, modifikovaný polystyrén s přídavkem kaučuku. Je velmi pevný a houževnatý, má dobrou teplotní stálost. Používá se pro tisk na dvouhlavých 3D tiskárnách. Jedna hlava vytiskne podpůrné konstrukce z HIPS a druhá samotný model z ABS.

 Vnější průměr 200mm, vnitřní otvor 52mm, šířka 70mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg.

Barva: natural
Průměr: 1,75 mm
Váha materiálu: 1 kg
Přesnost struny: ± 0,05 mm

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info