FlashForge Finder

FlashForge Finder

Nízká cena, uživatelsky přívětivé prostředí a především kvalitní tisk jsou hlavní přednosti 3D tiskárny FINDER. Tímto se blíží i mnohonásobně dražším zařízením a lze ji tak, i díky své cenové dostupnosti, nazvat branou do světa 3D tisku.

15990 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: FlashForge

 

Nízká cena, uživatelsky přívětivé prostředí a především kvalitní tisk jsou hlavní přednosti 3D tiskárny FINDER. Tímto se blíží i mnohonásobně dražším zařízením a lze ji tak, i díky své cenové dostupnosti, nazvat branou do světa 3D tisku. 

 Ptáte se, jak lze za toto vyspělé a pokrokové zařízení prodávat za takto nízkou cenu? Je to důvtipným řešením použitých technologií. Nemalý díl nese i kvalitní dílenské provedení. Nečekejte zbytečné hrany, trčící kabely nebo pohyby mimo půdorys.  Vše má své logické uspořádání a promyšlené řešení. Výsledkem bude kvalitní výtisk ve vašich rukách. 

Pro odeslání výtisku do tiskárny můžete využít způsob, který Vám nejvíce vyhovuje - WiFi, kabel USB, Flash USB disk nebo SD kartu  (SD karta je také součástí balení). Data pro tiskárnu si snadno přichystáte (v češtině) v přiloženém ovladači. Netřeba žádné dlouhé přípravy. V základním nastavení se vytvoří data pro 3D tiskárnu FINDER k okamžitému tisku.
Tiskárna samozřejmě umožňuje i úpravy detailních nastavení jako je změna nastavení přesnosti, rychlosti atd.  Máte oblíbený „slicer“? Není zde omezení. G-Code jednoduše importujete prakticky ze všech slicer aplikací.

Vše, co potřebujete, je součástí základního balíčku. Pokud najdete na internetu odkaz (odkaz na internetové databáze včetně 3DZona) nebo si vytvoříte svůj vlastní  model (SW Cubify), 3D tiskárna FINDER přijme úlohu, automaticky se připraví a začne.  Pozor, sluchem však těžko rozeznáte, kdy 3D tiskárna tiskne a kdy už je hotová. Finder se řadí mezi tichá zařízení. Jeho provoz se pohybuje na úrovni 47 dB a zřídka kdy dosáhne hranice 50dB.

Je jedno, co budete tisknout. Jestli chcete něco opravit, tisknete něco do domácnosti nebo zrovna vyvíjíte prototyp či přípravek ve své profesi. Vytištění proběhne velmi rychle a precizně, dá se říct až na hranici možností 3D tisku.

Na výstavě 3Dexpo 2016 se FINDER v souboji s konkurencí umístil na krásném 7. místě. Nutno však podotknout, že před ním se umístily 3D tiskárny některé až s o 6x vyšší cenou než FINDER a přítom se srovnatelnou kvalitou tisku. 

 

 

 

PRINTING MECHANICAL & DIMENSIONS SOFTWARE & ELECTRICAL
Technologie tisku
FFF (Fused Filament Fabrication)
Frame & Body
Plastic Alloy
AC Input
115-230 V, 50-60 Hz, 150 W
Rozměr tiskové plochy
140 L X 140 W X 140 H mm
Počet extruderů
1
Software & Firmware
FlashPrint
Layer Resolution
100~500 mikronů
Rozměry produktu
420 x 420 x 420 mm
File Type
STL, OBJ
Positioning Precision
XY: 11 mikronů Z: 2.5 mikronů
Rozměry balení
500 x 500 x 500 mm
Operační systém
Windows 7/ 8 / Vista
Mac OS X
Průměr filamentu
1,75 mm
Hmotnost zařízení
20 kg
Konektivita
Wi-Fi, USB Flashdisk/kabel
Průměr trysky
0,4 mm
Hmotnost balení
28 kg
 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info