ABS Tech-Line svítící ve tmě modrá 1,75 mm Herz 1 kg

ABS Tech-Line svítící ve tmě modrá 1,75 mm Herz 1 kg

ABS tech Line modrý luminiscenční se řadí mezi speciální filamenty, které po nasvícení na světle pak svítí ve tmě jasně modrou barvou. Je jedním z nejčastěji používaných materiálů je právě ABS. Má mnoho nesporných výhod, mezi které patří například velká tvrdost, teplotní odolnost či odolnost proti některým chemickým látkám.

1050 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Herz

Jedním z nejčastěji používaných materiálů je právě ABS. Má mnoho nesporných výhod, mezi které patří například velká tvrdost, teplotní odolnost či odolnost proti některým chemickým látkám. Další výhodou je pak i malá hmotnost vytištěných předmětů. Výtisky vyrobené z ABS mohou být dále zpracovány jak mechanicky, tak i chemicky pomocí acetonu. Tištěné prvky mohou sloužit jako koncepční modely pro nové výrobky nebo dokonce jako jejich konečná verze. ABS lze také použít při výrobě prototypových prvků, které jsou více mechanicky zatěžovány.

Modely vytištěné z materiálu ABS (Akrylonitrilbutadienstyren) jsou samozřejmě zdravotně nezávadné, avšak během tisku se mohou uvolňovat potencionálně nebezpečné látky. Jednotlivé díly vytištěné z ABS je možné lepit rozpouštědlovými i polyakrylátovými lepidly.

ABS tech Line modrý luminiscenční se řadí mezi speciální filamenty, které po nasvícení na světle pak svítí ve tmě jasně modrou barvou.

Specifikace:

  • Teplota tisku: 220° - 250°C
  • Teplota podložky: 100° - 120°C
  • Balení: 1 kg
  • Šířka struny: 1,75 mm
  • Barva: modrá
Barva: modrá, svítí ve tmě
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 100 - 120°C
Teplota trysky: 220 - 250°C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info