SPECTRUM PETG TRANSPARENT YELLOW 1,75 mm 1 kg

SPECTRUM PETG TRANSPARENT YELLOW 1,75 mm 1 kg

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum. Mechanické vlastnosti termoplastu PET v sobě kombinují jak vysokou pevnost, tak pružnost.

440 Kč s DPH

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum.

V kartonové krabici najdete materiál vakuově zabalený spolu se silikagelem na pohlcování vlhkosti. Krabice s cívkou váží cca 1,4 kg. Struna je namotána na čiré cívce o vnějším průměru 20 cm, šířce 7,5 cm a středovém otvoru 5,2 cm. Průměr struny 1,75 mm (s tolerancí +/- 0,05 mm).

Popis materiálu: Mechanické vlastnosti termoplastu PET v sobě kombinují jak vysokou pevnost, tak pružnost. Proto se výborně hodí pro tisk mechanicky namáhaných dílů, u kterých je zároveň kladen nárok na dlouhodobou trvanlivost. Trvanlivost tohoto termoplastu je dána jeho dobrými fyzikálně-chemickými vlastnostmi, jako je vysoký rozsah teplotní odolnosti a odolnost proti chemickým látkám jako jsou rozpouštědla a slabé roztoky kyselin a zásad. Díky nízké teplotní roztažnosti je tento materiál možné tisknout i na tiskárnách bez vyhřívané komory, nebo tiskové desky.

Použití: Mechanicky namáhané díly-ozubená kola, díly pro modeláře RC, náhradní díly. Tvarové nádoby na jídlo a nápoje. Nádobky na chemické vzorky.

Výpis hlavních vlastností: Pružnější a pevnější než PLA a ABS. Vysoká nárazová odolnost a trvanlivost - vhodný pro mechanicky namáhané díly. Větší teplotní i žárová odolnost než u ABS a PLA. Dobře brousitelný. Odolný proti rozpouštědlům a slabším roztokům kyselin a zásad. Zdravotně nezávadný materiál. Malé smršťování při chladnutí - není nezbytná vyhřívaná podložka nebo komora - za předpokladu, že je podložka namazána nějakým lepidlem - např. KORES.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info