SPECTRUM ABS Forrest Green 1,75 mm 1 kg

SPECTRUM ABS Forrest Green 1,75 mm 1 kg

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum. ABS je jeden z nejpoužívanějších plastů pro 3D tisk. Jednou z jeho nejznámějších aplikací je stavebnice LEGO.

440 Kč s DPH

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum.

V kartonové krabici najdete materiál vakuově zabalený spolu se silikagelem na pohlcování vlhkosti. Krabice s cívkou váží cca 1,4 kg. Struna je namotána na čiré cívce o vnějším průměru 20 cm, šířce 7,5 cm a středovém otvoru 5,2 cm. Průměr struny 1,75 mm (s tolerancí +/- 0,05 mm).

Popis materiálu: Termoplast ABS je jedním z nejpoužívanějších plastů pro odlévání vstřikováním do forem, jednou z jeho nejznámějších aplikací je stavebnice LEGO. ABS je zároveň jeden z nejpoužívanějších plastů pro 3D tisk, není sice tak uživatelsky přívětivý jako PLA, výtisky z něj ale nacházejí více využití díky jeho lepším fyzikálně mechanickým vlastnostem. Jeho mechanické vlastnosti se zachovávají do teploty až kolem 100°C. Tento plast je zdravotně nezávadný. Nevýhodou tohoto materiálu je velká smrštivost při jeho chladnutí, proto je nezbytné mít pro jeho tisk vyhřívanou podložku, nebo ideálně celou tiskovou komoru.

Použití: Mechanicky namáhané a pohyblivé díly až do 100°C. Možnost tisku složitějších geometrií s podpěrami z odplavitelných materiálů. Sochy a dekorace vyhlazené pomocí acetonu.

Výpis hlavních vlastností: Odolnější a pevnější než PLA. Možnost tisku s podpěrami z odplavitelných materiálů. Vyšší teplotní odolnost, až do 100°C. Velká smrštivost při chladnutí - nutnost vyhřívané podložky nebo komory. Možnost povrchové úpravy pomocí acetonu. Brousitelný.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info