SPECTRUM PLA PRO LIME GREEN 1,75 mm 1 kg

SPECTRUM PLA PRO LIME GREEN 1,75 mm 1 kg

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum. PLA PRO je nový materiál z kategorie PLA HEAT RESISTANT a je určen pro tepelné namáhání nad 80°C.

590 Kč s DPH

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum.

V kartonové krabici najdete materiál vakuově zabalený spolu se silikagelem na pohlcování vlhkosti. Krabice s cívkou váží cca 1,4 kg. Struna je namotána na čiré cívce o vnějším průměru 20 cm, šířce 7,5 cm a středovém otvoru 5,2 cm. Průměr struny 1,75 mm (s tolerancí +/- 0,05 mm).

Popis materiálu: Klasické PLA je určeno pro výtisky, které bezpečně odolávají teplotám do max. 60°C a kolem 80°C již ztrácejí tvar a měknou. PLA PRO je nový materiál z kategorie PLA HEAT RESISTANT a je určen pro tepelné namáhání nad 80°C. Zvýšené tepelné odolnosti docílíte zahřátím výtisku (nejlépe v troubě). Pozor ale na výtisky s tenkou stěnou - je zde nebezpečí zkroucení.

Výpis hlavních vlastností: Jednoduché nastavení pro tisk. Malé smršťování při chladnutí - není nezbytná vyhřívaná podložka nebo komora. Dobrá kvalita výtisků i při tisku na vysoké rychlosti. Rozpustné v hydroxidu sodném. Biologicky odbouratelný materiál.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info