METAL filament MĚĎ 1,75mm Leon3D 350g

METAL filament MĚĎ 1,75mm Leon3D 350g

Metal MĚĎ od Leon3D je speciální 3D filament, který obsahuje 80 % mědi a 20 % PLA. Snadno se tiskne, leští a upravuje. Můžete s ním vytvářet úžasné objekty se skutečnými vlastnostmi kovu.

820 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: LEON3D

Metal MĚĎ od Leon3D je speciální 3D filament, který obsahuje 80 % bronzu a 20 % PLA. Snadno se tiskne, leští a upravuje. Můžete s ním vytvářet úžasné objekty se skutečnými vlastnostmi kovu. Hmotnost kovového výtisku bude třikrát větší než u modelu z čistého PLA. Uchvátí Vás jeho kovový vzhled a rozdíl poznáte i na omak. Vzhledem k vysokému procentu bronzu nemá prakticky žádné smrštění, takže nevyžaduje vysoké teploty tiskárny ani podložky.

Kombinace jeho skvělých vlastností a tvrdosti vede k tomu, že tento měděný filament lze tisknout na téměř všech typech FDM tiskáren dostupných na současném trhu s tryskami od 0,4 mm.

Hmotnost:  350 g
Průměr: 1,75 mm
Teplota tisku: +/- 185°C


Doporučení pro tisk:

Netiskněte příliš jemné tisky - minimální výška vrstvy by měla být 0,15 mm. Doporučujeme zvolit i nerezovou trysku o průměru 0,4 mm a větší, aby vlivem malých kovových částic nedocházelo k zanášení a ucpání trysky.

Zvolte větší vzdálenost mezi tryskou a tiskovou podložkou a zkontrolujte, zda tisk první vrstvy správě proběhl a dobře přilnul k tiskové podložce.

Barva: měděná
Váha materiálu: 0,35 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,1 mm
Teplota podložky: 0 - 50° C
Teplota trysky: 180 - 200° C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info