ABS Magneto filament magneticky detekovatelný 1,75 mm Smartfil 750 g

ABS Magneto filament magneticky detekovatelný 1,75 mm Smartfil 750 g

ABS Magneto filament magneticky detekovatelný 1,75 mm Smartfil 750 g je tiskovou strunou detekovatelnou všemi typy detektorů i ve velmi malém množství.

1330 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Smartfil

Tento nejmodernější speciální filament pro 3D tisk byl navržen tak, aby byl detekovatelný jakýmkoliv typem automatického přepínače i ve velmi malém množství.

Na rozdíl od jiných materiálů existujících na trhu plněných feromagnetickými prášky, je ABS MDT detekovatelný všemi detektory kovů dostupnými na trhu, jak permanentním magnetem, tak i nejmodernějšími detektory s vyváženými cívkami. Jeho složení nevyžaduje použití ocelových vláken nebo kovových prášků. Neobsahuje uhlíková vlákna, grafit ani saze. Proto během tisku s tímto ABS MDT materiálem nedochází k nežádoucímu uvolňování obtížně identifikovatelných částic (nebo prachu), které by se mohly rozptýlit v pracovním prostředí a kontaminovat proces nebo hotové výrobky.

Tyto vlastnosti jsou zvláště vhodné pro potravinářský průmysl, kde je nezbytná absence kontaminantů jakéhokoli původu a uplatníte jej i pro výrobu senzorů, inteligentních obalů apod. Kromě toho má toto 3D tiskové vlákno vysokou rozměrovou stabilitu. Může být v kontaktu s potravinami, odolává vlhkosti, houbám a plísním.

Je nezbytné tisknout pomocí trysky o minimálním průměru 0,6 mm a výšky vrstvy větší než 0,2 mm, čímž zabráníte nechtěnému ucpání extruderu. 

Po tisku doporučujeme použít tiskovou strunu CLEAN, abyste předešli zabarvení následujících výtisků. 

Průměr: 1,75 mm (±0,03)
Pracovní teplota: 260° - 280°C
Teplota podložky: 90°C

 

Velikosti balení: M 750 g
Velká balení XL 3,3 kg, XXL 5,6 kg, XXXL 7 kg jsou k dispozici na objednávku s termínem dodání 2-6 týdnů.

Biokompatibilní. Recyklovatelné. Magneticky detekovatelné. 

 

Tento materiál může přijít do styku s potravinami.

Splnění náročných požadavků pro FCM (Food Contact Material) je doloženo v Prohlášení o shodě s Nařízením EU 1935/2004 a dalšími evropskými předpisy. Toto prohlášení najdete zde: Kontakt materiálu s potravinami

 

MATERIÁLOVÝ LIST

Barva: šedá
Váha materiálu: 0,75 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 80-100°C
Teplota trysky: 270±10°C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info