UV Resin vysokopevnostní Photocentric černý 1 kg pro LASER tiskárny

UV Resin vysokopevnostní Photocentric černý 1 kg pro LASER tiskárny

UV Resin vysokopevnostní Photocentric černý 1 kg pro LASER tiskárny. Výtisky z vysokopevnostní pryskyřice jsou tvrdé a vykazují vysokou pevnost v tahu, nízké prodloužení a malé smrštění. Objekty nelze snadno ohýbat ani stlačit.

2170 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Photocentric

Vysokopevnostní - tvrdost 94 ShD
Výtisky z vysokopevnostní pryskyřice jsou tvrdé a vykazují vysokou pevnost v tahu, nízké prodloužení a malé smrštění. Objekty nelze snadno ohýbat ani stlačit.

Vlnová délka pro vytvrzení na LASEROVÉ tiskárně: 405 nm

Vysokopevností UV pryskyřice Photocentric je vyráběna v šedé a černé barvě.

Baleno v 1 kg lahvích s nekapajícím uzávěrem.

 

Kompletní přehled UV pryskyřic od Photocentric:

Tvrdý

Tvrdý resin značky Photocentric je ideální pro výrobu předmětů, kdy je žádoucí velmi tvrdý výtisk, který se nedeformuje ani při větším silovém zatížení. Tento typ UV pryskyřice má mírné smrštění (2%). Vytvrzení probíhá rychle. Výtisky vykazují velmi dobrou pevnost v tahu, vysokou teplotu měknutí podle Vicata a nemají téměř žádné prodloužení

Tvrdost: 77 ShD

 

Flexible

Výtisky z tohoto fotopolymeru jsou stále tvrdé, ale zároveň flexibilní. Výtisk můžete snadno ohnout nebo stlačit a během chvilky se vrátí do původní podoby. Více tento efekt vynikne u tenkostěnných objektů. Nízká pevnost ve střihu a větší tažnost (max 60%) jsou typické pro tento flexi polymer.

Tvrdost: 85 ShA

 

Odlévatelný

Odlévatelný fotopolymer je speciálně navržen tak, aby vytvářel vysoce kvalitní formy. Po vypálení nezanechává téměř žádný popel. Při vypalování je se vzrůstající teplotou resin zplynován, aby se zabránilo nárůstu tlaku při odlévání. Zůstane pouze suchý a velmi detailní povrch ideální pro vaši formu.

Tvrdost: 75 ShD

 

Houževnatý

Výrobky z houževnatého UV resinu najdou uplatnění tam, kde vyžadujete zároveň sílu a flexibilitu. Modely vykazují velmi dobrou pružnost a pevnost a také dobré vlastnosti v tahu a ve střihu. Dochází u nich jen k malému smrštění. Výtisky o větší tloušťce jsou tuhé, po stlačení se tištěný model vrátí do původního tvaru.

Tvrdost: 60 ShD

 

Vysokopevnostní

Výtisky z vysokopevnostní pryskyřice jsou tvrdé a vykazují vysokou pevnost v tahu, nízké prodloužení a malé smrštění. Objekty nelze snadno ohýbat ani stlačit.

Tvrdost: 94 ShD

 

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info