ASA Extrafill "Traffic white" 1,75 mm 3D filament 2500g Fillamentum

ASA Extrafill "Traffic white" 1,75 mm 3D filament 2500g Fillamentum

ASA Extrafill "Traffic white" 1,75 mm 3D filament 2 500 g Fillamentum. Větší tuhost než ABS, nízká hladina žloutnutí, odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

1634 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Fillamentum

Tiskové struny značky Fillamentum patří mezi materiály špičkové kvality a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstatní průměr struny po celé její délce. Stejný značky Fillamentum jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál.  

ASA je velmi podobný ABS. Oproti ABS má však větší tuhost, je rezistentní vůči UV záření a vykazuje nízkou hladinu žloutnutí. Smrštění tohoto materiálu je podobné jako u ABS. Povrch 3D modelů z ASA má však díky vysokému lesku, velmi odlišný charakter. Předností tohoto materiálu je výborná odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Použití: vhodný pro výrobu prototypů, strojírenských nástrojů i koncových výrobků pro běžné použití včetně využití pro tisk dílů pro venkovní aplikace. Tisk je ucelený a pevný, vhodný i na malé detaily, vytisknutý objekt je lesklý.


Materiálový list

Barva: bílá
Váha materiálu: 2,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 60 - 100°C
Teplota trysky: 250 - 255°C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info