UV Resin odlévatelný Photocentric jantarový 1 kg pro Photocentric HR2

UV Resin odlévatelný Photocentric jantarový 1 kg pro Photocentric HR2

UV Resin odlévatelný Photocentric jantarový 1 kg pro Photocentric HR2. Pevný materiál je houževnatý, odolný a dlouhodobý za předpokladu, že je skladován v suchém prostředí mimo UV záření.

2433 Kč s DPH

Dostupnost: Předobjednávka

Výrobce: Photocentric

Funkce

Jedná se o pryskyřici SLA navrženou pro vytváření odlitků s vysokým rozlišením. Tento materiál je navržen tak, aby byl spalován rovnoměrně při pravidelně se zvyšujících teplotách, a aby byl snížen tlak plynu v odlitku a poskytl téměř žádný obsah popela. Poskytuje minimální expanzi při tisku.

Zažijete výhody rychlých expozičních časů a široké expoziční šířky, díky čemuž budete mít k dispozici ty nejjemnější detaily, které vám váš stroj poskytne.

Pevný materiál je houževnatý, odolný a dlouhodobý za předpokladu, že je skladován v suchém prostředí mimo UV záření.

 

Pokyny pro zpracování:

Postupujte podle pokynů uvedených v uživatelské příručce 3D Liquid Crystal. Polymer by měl být nalit do zásobníku mimo přímé sluneční světlo. Polymer může být znovu použit, ale měl by být nalit přes filtr k odstranění pevných hrudek. Nechte kapotu zapnutou jindy. Jakmile je čistý předmět důkladně zahřátý
voda a tekuté mýdlo.

Nechte předměty na jasném slunečním světle po dobu nejméně hodinu. Chcete-li odstranit povrchovou lepivost, nechte předměty pod vodou ve světle po dobu 30 minut. Je důležité, aby objekty měly před použitím v investičním odlévání není povrchová lepivost.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info