SPECTRUM ASA 275 LIME GREEN 1,75 mm 1 kg (SPECTRUM ASA 275 LIMETKOVĚ ZELENÁ 1,75 mm 1 kg)

SPECTRUM ASA 275 LIME GREEN 1,75 mm 1 kg (SPECTRUM ASA 275 LIMETKOVĚ ZELENÁ 1,75 mm 1 kg)

SPECTRUM ASA 275 LIME GREEN - limetkově zelená 1,75 mm 1 kg. ASA 275 je modifikovaná ASA, která je vhodná i pro tisk mimo uzavřené boxy. Parametry tisku jsou velmi podobné, co se týká nastavení, jako při tisku z klasického PLA.

698,99 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum Filaments.

V kartonové krabici najdete materiál vakuově zabalený spolu se silikagelem na pohlcování vlhkosti a dále je přibalena kartička s podoručenými teplotami pro extruder a bed. Krabice s cívkou váží cca 1,4 kg. Struna je namotána na čiré cívce.

Průměr struny 1,75 mm (s tolerancí +/- 0,05 mm).

Popis materiálu: ASA 275 (akrylonitril-styren-akrylátový terpolymer) je materiál nejčastěji používaný v automobilovém průmyslu. ASA 275 má vlastnosti podobné ABS. ASA se vyznačuje odolností vůči atmosférickým faktorům a má vysokou odolnost vůči UV záření.

S vláknem ASA 275 získá váš 3D model: vynikající odolnost vůči vnějším povětrnostním vlivům, teplotní odolnost, lesk tiskové plochy, odolnost proti UV záření, dokonalé spojení vrstev, vysoká mechanická pevnost a tuhost.

ASA 275 je modifikovaná ASA, která je vhodná i pro tisk mimo uzavřené boxy. Parametry tisku jsou velmi podobné, co se týká nastavení, jako při tisku z klasického PLA.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info