SPECTRUM PETG DEEP BLACK 1,75 mm 2 kg

SPECTRUM PETG DEEP BLACK 1,75 mm 2 kg

SPECTRUM PETG Deep Black (černá) 1,75 mm 2 kg. Vysoce pevný a pružný termoplast vhodný pro tisk mechanicky namáhaných dílů s nárokem na dlouhodobou trvanlivost.

840 Kč s DPH

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Struna pro 3D tisk polského výrobce Spectrum.

V kartonové krabici najdete materiál vakuově zabalený spolu se silikagelem na pohlcování vlhkosti. Krabice s cívkou váží cca 2,5 kg. Struna je namotána na černé průmyslové cívce.

Průměr struny 1,75 mm (s tolerancí +/- 0,05 mm).

Popis materiálu: mechanické vlastnosti termoplastu PET v sobě kombinují jak vysokou pevnost, tak pružnost. Proto se výborně hodí pro tisk mechanicky namáhaných dílů, u kterých je zároveň kladen nárok na dlouhodobou trvanlivost. Trvanlivost tohoto termoplastu je dána jeho dobrými fyzikálně-chemickými vlastnostmi, jako je vysoký rozsah teplotní odolnosti a odolnost proti chemickým látkám jako jsou rozpouštědla a slabé roztoky kyselin a zásad. Díky nízké teplotní roztažnosti je tento materiál možné tisknout i na tiskárnách bez vyhřívané komory, nebo tiskové desky.

Použití: mechanicky namáhané díly - ozubená kola, díly pro modeláře RC, náhradní díly. Tvarové nádoby na jídlo a nápoje. Nádobky na chemické vzorky.

Výpis hlavních vlastností:

  • Pružnější a pevnější než PLA a ABS
  • Vysoká nárazová odolnost a trvanlivost - vhodný pro mechanicky namáhané díly
  • Větší teplotní i žárová odolnost než u ABS a PLA
  • Dobře brousitelný
  • Odolný proti rozpouštědlům a slabším roztokům kyselin a zásad
  • Zdravotně nezávadný materiál
  • Malé smršťování při chladnutí - není nezbytná vyhřívaná podložka nebo komora - za předpokladu, že je podložka namazána nějakým lepidlem - např. KORES

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info