Filament-PM PET-G tisková struna bílá 2,85 mm 1 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tisková struna bílá 2,85 mm 1 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tisková struna bílá 2,85 mm 1 kg Filament PM

599 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Filament-PM

PET-G tisková struna bílá o průměru 2,85 mm je vhodná pro tisk na všech tiskárnách (FDM) s vyhřívanou podložkou. Tisk z tohoto materiálu je snadný a výsledný výtisk je lesklý s příjemným barevným zabarvením.

Tiskové struny české značky Filament-PM (známé též pod označením Plasty Mladeč) patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Tyto filamenty jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál.  K dispozici jsou v široké škále barev.

Jedná se o pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou teplotní stálostí. Tento materiál díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů. PETG je na rozdíl od jiných materiálu více odolný vůči kyselinám a rozpouštědlům, vysokým i nízkým teplotám. Je možné tepelně tvarovat z něj vytištěný předmět nebo jej leštit ohněm.

Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 90 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg.

Doporučené nastavení tisku od našich zákazníků:

PETG Plasty Mladeč na odmaštěné podložce PEI drží skvěle, není třeba použití žádného adheziva. U skleněných podložek (zrcadla) je doporučováno lepidlo nebo lepící páska (malířská papírová) pro lepší uchycení tisku, výborně funguje i 3DLAC. Teplota podložky 75 °C, teplota trysky 230-235 °C . Rychlost tisku 40mm/s.

ENG 

PET-G filament white 2,85 mm is suitable for printing in all (FDM) printers with heated bed. Printing from this material is easy and the outprint is gloosy with nice color.

Filament from the Czech brand Filament PM which falls under the Plasty Mladeč company belongs to quality materials providing trouble-free printing. During the production, laser measurement of the thickness of the material is used, which ensures a constant diameter of the filament among its entire length. This filament is protected by a double cover against the UV radiation and there is a drying bag in each package, which protects material from possible moisture effects. Filaments are produced in a wide range of colors.

It is a strong and tough material, which is characterized by good temperature stability. Due to low shrinkage during printing, this material is suitable for printing large objects. Unlike other materials, PETG is more resistant to acids and solvents, high and low temperatures. It is possible to thermoform a printed object from it or polish it with fire.

 Coil outer diameter 202 mm, inner hole 50 mm, width 90 mm. Spool weight including packaging 1.4 kg

Recommended printing setting from our customers:

PETG Plasty Mladeč holds perfectly on a degreased PEI pad, no adhesive needs to be used. When using glass pad (mirror) it is recommended to use a glue or adhesive tape (paint paper) in order to have a better in order to have even better adhesion. 3DLAC works very well as well. heated bed temperature 75 ° C, nozzle temperature 230-235 °C . Printing speed 40mm/s.

Barva: bílá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 2,85 mm – 3 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 60 - 80° C
Teplota trysky: 220 -250°C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info