Pelety pro výrobu filamentu Smartfil ABS 5 kg natural

Pelety pro výrobu filamentu Smartfil ABS 5 kg natural

Pelety pro výrobu filamentu Smartfil ABS 5 kg natural

1550 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Smartfil

Nejedná se o tiskovou strunu, ale o vstupní surovinu pro její výrobu.

Granulát ve formě pelet je určen pro speciální typy extruderu nebo pro zařízení na výrobu filamentu. Namíchejte si vlastní směsi, vytvořte speciální barvy pomocí pigmentů anebo kombinujte s recyklátem (dle některých studií je doporučeno pro zachování mechanických vlastností použít maximálně 15% recyklátu).

Toto ABS vlákno je pevné, tvrdé a tuhé, s dobrou chemickou odolností a odolností proti oděru. Také do něho byly přidány speciální přísady ke snížení deformací a praskání. Má dobré mechanické vlastnosti a můžete s ním získat velmi dobré výtisky.

Má nízkou deformaci, která umožňuje snadnější tisk s tímto materiálem. Navíc můžete tisknout své návrhy v mnoha super barvách!

ABS je rozpustný v acetonu, takže pokud chcete, aby vaše kousky měly vynikající lesklý povrch, pak máme pro vás návod. Zkuste si udělat parní lázeň s acetonem, s maximální opatrností, protože aceton je toxická chemická látka.

Na tomto videu je ukázáno, jak lze tento proces snadno provést a získat skvělé výsledky: www.youtube.com/watch?v=Jv-CbnB8Uz4 

Upozornění: Není vhodné pro běžné typy FDM tiskáren bez předchozího zpracování (bez úprav nelze použít pro tisk např. na tiskárnách Průša, DeltiQ, Anet, Ender, Rebel a další).

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info