Pokročilá filtrace plynů a pachů
Filtr s aktivním uhlím využívá hustou strukturu vysoce kvalitního aktivního uhlí k odstranění těkavých organických sloučenin (VOC), nebezpečných plynů a přetrvávajících pachů vznikajících během laserových operací. Hraje klíčovou roli při zajišťování, že vzduch odváděný ze SafetyPro AP2 je čistý a netoxický, zejména v uzavřených nebo špatně větraných prostorách.
Vysoká účinnost, dlouhotrvající výkon
Díky velkému povrchu a pokročilým adsorpčním schopnostem poskytuje filtr dlouhotrvající ochranu i při nepřetržitém používání s vysokým výkonem. Doplňuje předřazený předfiltr a střední filtr tím, že se zaměřuje na to, co tyto filtry nedokážou zachytit – plynná znečišťující látky, čímž se stává nepostradatelnou součástí pro kompletní čištění vzduchu.
Navrženo pro bezproblémový provoz
Kompatibilní s jednotkou xTool SafetyPro AP2 V1.0 je tento filtr navržen pro instalaci bez nářadí a rychlou údržbu. Jeho robustní konstrukce a efektivní filtrační výkon z něj činí důvěryhodnou volbu pro profesionály i kutily, kteří chtějí udržovat bezpečnost i kvalitu vzduchu ve svých pracovních prostorách.
Více z kategorie
1359 Kč
1123,14 Kč bez DPH
