ABS Kevlar 1.75 mm 500 g

ABS Kevlar 1.75 mm 500 g

ABS Kevlar 1.75 mm 500 g . ABS je termoplast použvaný pro pevné předměty se skvělou přilnavostí mezi vrstvami.

1599 Kč s DPH

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: 3D4MAKERS

Acrylonitrile-Butadiene-Styrene (ABS) Kevlar je termoplast, který se používá pro pevné předměty. Skládá se z 5-30% butadienu, asi 50% styrenu a zbytek je akrylonitril.

ABS je pevný materiál s vysokou houževnatostí a odolností proti rázu. Teplotní odolnost mezi 85°C a 100°C. Minimální teplota -35°C.

ABS Filament nabízí jedinečné vlastnosti, díky stálému průměru a perfektní kruhovitosti. Navíc ABS filament nepřichází při výrobě do styku s vodou a je ihned vakuově balen.

Materiál má skvělou přilnavost mezi vrstvami. To má za následek velké zlepení odolnosti proti rázu, pevnost, trvanlivost, tiskového procesu a "warping".

ABS filament splňuje evropské předpisy ES 1935/2004, ES 2023/2006 a ES 10/2011 o plastových materiálech a předmětech přicházejících do styku s potravinami. Použitá barviva rovně splňují tyto evropské předpisy.

Naše zkušenost při tisku s ABS je, že při použití vyšších teplot jsou výsledky výrazně lepší než jiné ABS materiály. To se může lišit v závislosti na různých tiskárnách.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků při tisku, doporučujeme Vám ponechat 3D tiskárnu v místnosti, bez kolísání teploty a proudění vzduchu. Nedoporučujeme místnost, kde lidé spí.

Nastavení tiskárny:

  • Teplota trysky: 220°C - 260°C
  • Teplota podložky: 90°C - 110°C

Při nepoužívání vlákno skladujte v sáčku, suchu a temnu.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info