PLA filament Refill vertigo 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA filament Refill vertigo 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA filament Refill vertigo 1,75 mm Fiberlogy 850 g. Tisková struna bez cívky. PLA je jedním z nejpoužívanějších materiálů pro 3D tisk.

485 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Fiberlogy

REFILL od Fiberlogy je ekologickým řešením, neboť se jedná o tiskovou strunu bez cívky. Pro tisk na 3D tiskárnách použijte opakovaně použitelnou cívku MASTERSPOOL, kterou si může můžete sami vytisknout pomocí bezplatného projektu RichRap z tohoto odkazu. Použitím PLA Refill ušetříte a zároveň snižujete dopad na životní prostředí!

Materiál PLA Refill je stejný jako klasické PLA, což je jeden z nejčastěji používaných tiskových materiálů. Jak už je patrné ze samotného názvu jde o velmi snadno tisknutelný filament, mezi jehož vlastnosti patří dobrá odolnost a zpracovatelnost, což Vám umožní tisk velmi přesných a komplikovaných prvků.

PLA můžete použít například pro vytváření funkčních prototypů, gadgetů, hraček a dekorací. Jednoduchost tisku by měla uspokojit hobby tiskaře i profesionály.

Hmotnost struny: 0,85 kg
Teplota tisku: 200° - 220°C
Teplota podložky: 50° - 70°C (vyhřívání není nutné pro speciální typy podložek nebo při použití prostředků zvyšující přilnavost podložky; jako je lepidlo, Kaptonová páska a 3Dlac a další.)
Tolerance průměru: +/- 0,02 mm
Tolerance kruhovitosti: + 0,01 mm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platia Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info