PLA FiberSilk filament mosazný brass metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament mosazný brass metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament mosazný brass metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g. Tisková struna s hedvábným kovovým leskem dostupná v široké paletě barev.

750 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Fiberlogy

Vlákno FiberSilk Metallic je výsledkem společného a trvalého úsilí týmu Fiberlogy. Jejich cílem bylo vytvořit vysoce kvalitní produkt kombinující jedinečný vzhled, vysokou odolnost a snadný tisk.

FiberSilk Metallic společnosti Fiberlogy nabízí jedinečnou eleganci vytvořených výtisků. Vyznačují se hedvábným kovovým leskem, který přináší všechny nejmenší detaily 3D modelu se všemi jeho ohyby a křivkami. Jeho estetická hodnota je dále umocněna bohatou paletou dostupných barev. Fiberlogy přišla s širokým výběrem zářivých barev pro každého uživatele, aby našel něco, co jim vyhovuje. Kovová úprava usnadňuje skrytí hranic mezi vrstvami, čímž je celý tisk jednotnější a výraznější.

Kromě vizuální výhody oproti tradičním PLA je FiberSilk Metallic také odolnější. Díky vysoké adhezi vrstev může brát těžká zatížení bez praskání a poté se vrací do svého původního tvaru. Vlákno je snadné a bezpečné pro tisk. Pro dosažení nejlepších efektů FiberSilk Metallic doporučujeme nastavit vysoký průtok během tisku a snížit rychlost tisku.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info