TPU VARIOSHORE filament černý 1,75mm ColorFabb 750g

TPU VARIOSHORE filament černý 1,75mm ColorFabb 750g

TPU VARIOSHORE filament černý 1,75mm ColorFabb 750g

1350 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: ColorFabb

Firma ColorFabb přináší novinku TPU, které ozvláštnili použitím stejné pěnové technologie, jakou debutovali předtím u LW-PLA. VarioShore TPU má několik hlavních charakteristických rysů: proměnlivou tvrdost Shore, sníženou hmotnost, hustotu a měkkost

VarioShore TPU umožňuje uživatelům měnit hustotu materiálu úpravou teploty a propustnosti materiálu (rychlost a výška vrstvy). Při teplotách mezi 200 - 250 °C se materiály začnou rozšiřovat na zhruba 1,4 až 1,6násobek původního objemu. To znamená, že materiál lze tisknout při nízkém materiálovém průtoku (60-70%), aby se kompenzovalo aktivní pěnění, které na oplátku dává velmi měkké tištěné části. Mezi 190-200 °C lze materiál tisknout bez pěnění, což má za následek odlišnou povrch na dotyk a tvrdší výtisky ve srovnání s pěnovými vzorky.

VarioShore TPU je materiál ideálně vhodný například pro tisk dílů cosplay.

Můžete dosáhnout různých barevných variací. Barva bude světlejší, když je materiál v maximálním napěněném stavu, na rozdíl od nenapěněného stavu, který vykazuje sytější a bohatší barvu.

Pokud je vyžadováno maximální pěnění, použijte co nejmenší chlazení. Pro lepší převis použijte 50-100% chlazení.

Ujistěte se, že vzdálenost mezi tryskou a plošinou není malá, zvláště pokud je materiál během tisku napěněn, bude třeba uvolnit tlak z horkého konce, aby se zabránilo ucpání trysky.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info