PET-G/CF tisková struna 1,75mm 0,5kg černá Filament-PM

PET-G/CF tisková struna 1,75mm 0,5kg černá Filament-PM

PETG/CF černá tisková struna o průměru 1,75mm značky Filament PM je určená pro FDM technologii tisku s 20% podílem carbonu (uhlíku). Filamenty se vyznačují vyso

859 Kč s DPH

Dostupnost: 1-5 dnů

Výrobce: Filament-PM

PETG/CF černá tisková struna o průměru 1,75mm značky Filament PM je určená pro FDM technologii tisku s 20% podílem carbonu (uhlíku). Filamenty se vyznačují vysokou odolností vůči nárazu i při nízkých teplotách, mají vysokou teplotní odolnost a vysokou tuhost. Materiál je vhodný i pro velké tisky. 

 Pro práci s tímto materiálem je nutné použít vyhřívanou podložku alespoň na 60 - 80°C (dle tiskárny). Nastavení tisku doporučujeme podobné jako u klasického PET-G (tryska, chlazení, adhezivum).

Tiskové struny české značky Filament-PM (známé též pod označením Plasty Mladeč) patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Tyto filamenty jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál. 

 Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 58 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 0,7 kg.

 

Barva: černá
Průměr: 1,75 mm
Váha materiálu: 0,5 kg
Přesnost struny: ± 0,05 mm

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info