Filament-PM PLA tisková struna svítící ve tmě 1,75 mm 0,5kg Filament PM

Filament-PM PLA tisková struna svítící ve tmě 1,75 mm 0,5kg Filament PM

Když nevíte, co pod stromeček pro Vaše malé ratolesti - vytiskněte hračku nebo ozdobu co ve tmě svítí! Nebo potřebujete vytisknout něco, co bude nevšední? V každém případě je svítící PLA pro Vás ten pravý materiál. Ve tmě tento filament září příjemnou zelenou barvou. Nyní nově také v menším balení - cívka 500 g. PLA je nejuniverzálnějším materiálem pro technologii tisku FDM, vhodným i pro tisk velkých předmětů.

569 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Filament-PM

Když nevíte, co pod stromeček pro Vaše malé ratolesti - vytiskněte hračku nebo ozdobu co ve tmě svítí! Nebo potřebujete vytisknout něco, co bude nevšední? 

V každém případě je svítící PLA pro Vás ten pravý materiál. Ve tmě tento filament září příjemnou zelenou barvou. Nyní nově také v menším balení - cívka 500 g.

Tiskové struny české značky Filament PM, která spadá pod firmu Plasty Mladeč, patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Tyto struny jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál.  

PLA je nejuniverzálnějším materiálem pro technologii tisku FDM, vhodným i pro tisk velkých předmětů. Je nejpoužívanějším materiálem pro 3D tisk bez nutnosti vyhřívat tiskovou podložku. Pro skladování doporučujeme zabezpečit suché prostředí.  Při špatném skladování ve vlhkém prostředí pohlcuje vlhkost, což se projevuje jako bublinky na povrchu.

 Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 58 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 0,7 kg.

Barva: zelená, svítí ve tmě
Váha materiálu: 0,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 0 - 60°C
Teplota trysky: 195 - 210°C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info