Felfil Spooler - navíječ filamentu

Felfil Spooler - navíječ filamentu

Felfil Spooler doplňuje Felfil Evo a umožňuje snadnější extruzi s lepšími výsledky.

16999 Kč s DPH

Dostupnost: Předobjednávka

Díky Felfil Spooler bude filament, který vysunete, automaticky navíjený. Systém je velmi jednoduchý: umístěte Felfil Evo, ventilátory a Felfil Spooler jeden vedle druhého, ujistěte se, že vlákno, které vysunete, prochází podpěrami a zasuňte jej do cívky.

Kromě pohodlí nemusíte ručně ovíjet vlákno, což znamená, že budete pracovat rychleji, s tímto systémem budete mít vytlačování ještě vyšší kvality. Foolil Spooler je ve skutečnosti vybaven systémem řízení průměru vlákna a zaručuje konstantní tloušťku vlákna a automaticky kalibruje vaše vlákno.

Felfil spooler obsahuje předvolby pro nejběžnější materiál, ale může být také použit v uživatelském režimu pro experimentální materiály. Kromě toho distribuce umožňují distribuovat vlákno a spojka jej neroztahuje; čtyři ventilátory, jejichž průtok vzduchu je nastavitelný, ochlazují vlákno před tím, než jej zničí.

Felfil Spooler umožňuje díky své konstrukci používat téměř jakýkoli typ cívky.

Motor automaticky nastaví rychlost dle rychlosti vytlačování a spojka napíná filament pro lepší navinutí. Tímto způsobem bude vlákno úhledně namotané. Kromě toho můžete nastavit pojezdovou dráhu dle vaší cívky (max 10 cm).

Spooler

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info