Filament-PM PET-G tisková struna černá 1,75 mm 2 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tisková struna černá 1,75 mm 2 kg Filament PM

PET-G tisková struna černá o průměru 1,75 mm ve 2kg návinu je vhodná pro tisk na všech tiskárnách (FDM) s vyhřívanou podložkou. Tisk z tohoto materiálu je snadný a výsledný výtisk je lesklý s příjemným barevným zabarvením. Tento větší návin se uplatní zejména tam, kde jsou dlouhé tiskové úlohy a není tak nutné často tisk přerušovat kvůli výměně cívky.

1149 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Filament-PM

Tiskové struny české značky Filament-PM (známé též pod označením Plasty Mladeč) patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Tyto filamenty jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál.  K dispozici jsou v široké škále barev.

Jedná se o pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou teplotní stálostí. Tento materiál díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů. PETG je na rozdíl od jiných materiálu více odolný vůči kyselinám a rozpouštědlům, vysokým i nízkým teplotám. Je možné tepelně tvarovat z něj vytištěný předmět nebo jej leštit ohněm.

Hmotnost cívky včetně obalu 2,8 kg. 

Vnitřní průměr cívky: 52 mm, vnější 300 mm, šířka cívky 107 mm. POZOR! - Cívka má větší rozměry než standardní 1kg balení.

Barva: černá
Váha materiálu: 2 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80 ° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info