PET-G filament 1,75 mm PC šedá Devil Design 1 kg

PET-G filament 1,75 mm PC šedá Devil Design 1 kg

PET-G filament 1,75 mm v odstínu PC šedé Devil Design je pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou teplotní stálostí. Tento materiál díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů.

590 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Devil Design

Tisková struna od výrobce Devil Design.

Tento filament je chráněný dvojím balením proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál.  Tiskové struny značky Devil Design jsou vyráběny v široké paletě barev. 

PET-G filament 1,75 mm v odstínu PC šedé Devil Design je pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou teplotní stálostí. Tento materiál díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů. PETG je na rozdíl od jiných materiálu více odolný vůči kyselinám a rozpouštědlům, vysokým i nízkým teplotám. Je možné tepelně tvarovat z něj vytištěný předmět nebo jej leštit ohněm.

Vnější průměr 200 mm, vnitřní otvor 52 mm, šířka 70 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg. 

 

Doporučení a hodnocení od našeho zákazníka:

Teplota tisku: 230°C
Teplota podložky: 80°C
Chlazení: 0 %
Podložka: Ultrabase s vrstvou 3D laku
Rychlost tisku: 40 mm/s
Výška vrstvy: 0,18
 
Tento materiál vykazoval při tisku velmi dobré vlastnosti, jednoduchost tisku bez známek zkroucení modelu. Z hlediska pevnostního, materiál hodnotím velice dobře, lépe než ABS z hlediska křehkosti (pouze můj názor a zkušenost). PET-G si zachovává určité pružné vlastnosti  a proto ho hodnotím z hlediska využitelnosti pevnostních dílů lépe než ABS. Od ABS začínám postupně odstupovat a čím dál tím více nahrazuji tento materiál PET-G, už jen pro snadnější podmínky a vlastnosti tisku.
Barva: šedá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80°C
Teplota trysky: 220 - 250°C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info