Smartfil SMART STICK přípravek pro lepší přilnavost 100ml

Smartfil SMART STICK přípravek pro lepší přilnavost 100ml

Smart Stick tekutý lepící přípravek (100 ml) je speciálně vyvinutý pro tisk polypropylenu. Jelikož se polypropylen díky svému chemickému složení velmi špatně po

260 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Smartfil

Smart Stick tekutý lepící přípravek (100 ml) je speciálně vyvinutý pro tisk polypropylenu. Jelikož se polypropylen díky svému chemickému složení velmi špatně pojí s většinou existujících materiálů, tisky z něj nedrží dobře ani na tiskové podložce. Smart Stick však působí jako mezifáze mezi materiálem a základnou, a tak zajišťuje potřebnou adhezi.

Smart Stick nemusíte využít jenom pro PP, jedná se o univerzální přípravek. Je kompatibilní s většinou existujících materiálů na trhu. Využít jej lze pro  ABS, HIPS, PLA, PETG, PP, PA a další. 

Vydrží více než 100 použití. Je rozpustný ve vodě a proto se snadno čistí.

Návod k použití:

1. Odstranění těsnící folie
Před prvním použitím je nutné odstranit kolečko z těsnění, které brání vysychání a rozlití přípravku během přepravy. Odšroubujte kryt aplikátoru a odstraňte těsnící folii. 
2. Aplikace výrobku
Aplikujte na tiskovou podložku souvislý tenký film, který zajistí přilnavost výtisku k podložce. Jakmile je výrobek aplikován, doporučuje se láhev znovu uzavřít tak, aby vnitřní kapalina nevyschla, což by způsobilo zanesení aplikátoru.
3. Tisk modelu
Smart Stick je produkt, který pracuje s tiskárnami s vyhřívanou i nevyhřívanou tiskovou podložkou. V případě vyhřívané podložky je ideální teplota kolem 70-90°C. U výtisků, kde je vyžadována opravdu vysoká míra adheze, se doporučuje zvýšit teplotu tisku na 90-100°C pro první vrstvu, aby bylo dosaženo velkého přilnutí materiálu k lepidlu. Pro další vrstvy je pak možné snížit teplotu na 70°C, aby se zvýšila strukturální kapacita lepidla.
4. Sundání model z podložky
Jakmile je kus vytištěn, je spojení mezi materiály velmi silné, takže doporučujeme omýt vodou, aby se přípravek naředil a snížila se tak přilnavost. Následně odlepte výtisk obvyklým způsobem například pomocí špachtle.
5. Očištění podložky
Často lze pro další použití ponechat vrstvu z předchozího tisku a dosáhnete stejně dobrých výsledků. Jakmile je však nanesená vrstva porušená, je třeba ji obnovit. V takovém případě povrch podložky omyjte horkou vodou, aby došlo k oslabení adhezní vrstvy a poté ji odstraňte pomocí špachtle. Výrobek doporučujeme používat na skleněnou nebo odnímatelnou podložku, čímž bude proces čištění snadnější.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info