PET-G Magneto filament magneticky detekovatelný šedý 1,75 mm Smartfil 750 g

PET-G Magneto filament magneticky detekovatelný šedý 1,75 mm Smartfil 750 g

PET-G Magneto filament magneticky detekovatelný šedý 1,75 mm Smartfil 750 g. SMARTFIL PETG Magneto - detekovatelný všemi typy detektorů i ve velmi malém množství. Jedná se filament, který lze jednoduše tisknout, jelikož není třeba uzavřené tiskové komory a nemá téměř žádné smrštění.

1400 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Smartfil

Tento speciální filament pro 3D tisk byl navržen tak, aby byl detekovatelný jakýmkoliv typem automatického přepínače i ve velmi malém množství.

Tyto vlastnosti jsou zvláště vhodná pro potravinářský průmysl, kde je nezbytná absence kontaminantů jakéhokoli původu a uplatníte jej i pro výrobu senzorů, inteligentních obalů apod. Kromě toho má toto 3D tiskové vlákno vysokou rozměrovou stabilitu. Může být v kontaktu s potravinami, odolává vlhkosti, houbám a plísním.

Na rozdíl od jiných materiálů existujících na trhu plněných feromagnetickými prášky, je ABS MDT detekovatelný všemi detektory kovů dostupnými na trhu, jak permanentním magnetem, tak i nejmodernějšími detektory s vyváženými cívkami. Jeho složení nevyžaduje použití ocelových vláken nebo kovových prášků.

Neobsahuje uhlíková vlákna, grafit ani saze. Proto během tisku s tímto ABS MDT materiálem nedochází k nežádoucímu uvolňování obtížně identifikovatelných částic (nebo prachu), které by se mohly rozptýlit v pracovním prostředí a kontaminovat proces nebo hotové výrobky.

Doporučujeme tisknout pomocí trysky o minimálním průměru 0,6 mm a výšky tiskové vrstvy větší než 0,2 mm, čímž zabráníte nechtěnému ucpání extruderu. 

Po tisku je vhodné použít tiskovou strunu CLEAN, abyste předešli zabarvení následujících výtisků.

Průměr: 1,75 mm
Pracovní teplota: 220° - 240°C
Teplota podložky: 70° - 90°C

Velikosti balení: M 750 g
Velká balení XL 3,3 kg, XXL 5,6 kg, XXXL 7 kg jsou k dispozici na objednávku s termínem dodání 2-6 týdnů.

Magneticky detekovatelné. 

Barva: šedá
Váha materiálu: 0,75 kg
Průměr: 1,75 mm
Teplota podložky: 70-90°C
Teplota trysky: 230±10°C

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info