PLA Antibacterial se stříbrem filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g

PLA Antibacterial se stříbrem filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g

PLA Antibacterial se stříbrem filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g

799 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Smartfil

Smartfil ANTIBACTERIAL je vlákno vyrobené z PLA a nanočástic stříbra, které poskytují antibakteriální vlastnosti a zabraňují šíření rzi, plísní a všech bakterií na povrchu tištěných dílů. Taktéž tento materiál nepodporuje vznik zápachu, změny barvy, skvrny a poškození v důsledku usazených nečistot či korozi na 3D modelech.

Antibakteriální účinnost tohoto vlákna byla testována a certifikována externí laboratoří podle normy ISO 22196. Test byl proveden na dvou bakteriálních kmenech: Stapylococcus aureus a Escherichia coli. Získané výsledky naznačují snížení bakteriální aktivity o 99,99% po 24 hodinách.

APLIKACE

Toto vlákno je ideální pro lékařské aplikace, protože odstraňuje bakteriální znečištění z protéz, dlah, nástrojů pro chirurgickou přípravu, hraček pro nemocné děti atd ... Je sterilizovatelné následujícími způsoby: UCV (UV), ozón, EthOx, bělidlo a dezinfekční prostředky .

Abyste mohli vyrábět kousky pro každodenní použití, se kterými jsme normálně v kontaktu, například: kliky dveří, pouzdra na mobilní telefony, držáky masek, respirátory atd.

Průměr: 1,75 mm (±0,03)

Pracovní teplota: 200-240°C
Teplota podložky: 0-60°C

Velikosti balení: M 750g

Recyklovatelné

Materiálový list

Barva: natural
Váha materiálu: 0,75 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,03 mm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info