PLA filament 1,75 mm modrý svíticí ve tmě Devil Design 0,33 kg

PLA filament 1,75 mm modrý svíticí ve tmě Devil Design 0,33 kg

PLA filament 1,75 mm modrý svíticí ve tmě Devil Design 0,33 kg

350 Kč s DPH

Dostupnost: 1-7 dnů

Výrobce: Devil Design

Více informací na blogu: https://www.materialpro3d.cz/blog/vse--co-chcete-vedet-o-sviticich-filamentech/Tisková struna polského výrobce Devil Design je nabízena v široké paletě barev a nyní nově jako modře svítící ve tmě. Vytiskněte si hračky pro děti, nebo jen zajímavé kousky pro Váš interiér a nechce se se unést světelnými efekty. Výtisky z tohoto luminiscenčího filamentu je potřeba nasvítit přírodním nebo umělým světlem a poté po určitou dobu září modrou barvou. 

PLA tisková struna 1,75 mm na (světle mléčné barvy, ve tmě modře zářící) Devil Design je nejuniverzálnějším materiálem pro technologii tisku FDM, vhodným i pro tisk velkých předmětů. Vedle ABS je nejpoužívanějším materiálem pro 3D tisk metodou extruze termoplastu. PLA je materiál pružný, tvrdý a odolný, stejně jako jiné plasty. Nutno však zabezpečit suché prostředí pro skladování.  Při špatném skladování ve vlhkém prostředí pohlcuje vlhkost.

Tisková struna je vakuově zabalena spolu s pohlcovačem vlhkosti a umístěna v kartonové krabici. V každém balení je vložen štítek s informací o doporučeném nastavení tiskových teplot.

Výrobce garantuje tloušťku tiskové struny +/-0,05 mm.

Naše hodnocení: velmi kvalitní výtisky i při vyšších rychlostech tisku, krásné a jasné barvy.

Technický list

Více informací na blogu: https://www.materialpro3d.cz/blog/vse--co-chcete-vedet-o-sviticich-filamentech/

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info