Magnetická tisková podložka 235 x 235 mm

Magnetická tisková podložka 235 x 235 mm

Jedná se o magnetickou samolepku, která slouží k nalepení na Vaši tiskovou podložku. Vhodně doplňuje magnetickou tiskovou podložku nebo ocelovou tiskovou podložku. Rozměr magnetické samolepky je 235 x 235 mm,

279 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem >10ks

Výrobce: BIQU

Magnetická samolepka, která slouží k nalepení na Vaši tiskovou podložku. Lze využít ve spojení s magnetickou tiskovou podložkou nebo ocelovou tiskovou podložkou (např. Flexibilní ocelová podložka SSS Super Spring). Tyto tiskové podložky poté při tisku drží právě díky magnetické samolepce. 

Jedná se o oddělitenou magnetickou podložku, která slouží k lepšímu přichycení výtisku a jeho následnému jednoduššímu sejmutí.

Skládá se ze dvou částí, tj. magnetické samolepky, která je přilepená k podložce Vaší tiskárny, a z ohebné magnetické tiskové podložky, která při tisku pevně drží na magnetické samolepce. Po dokončení tisku lze tuto část podložky jednoduše sejmout a jejím prohnutím oddělit výtisk.

Maximální teplota je 120°C - doporučujeme používat podložku jen do 80°C - je třeba počítat se sníženou účinností magnetu s rostoucí teplotou.

  • Rozměry: 235x235 mm
  • Barva: černá

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info